Неділя, 25.08.2019, 14:26
Ротарі Клуб "Черкаси-Центр" ROTARY CLUB "CHERKASY-CENTRE"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 93


31.03.2018 ІНТЕРАКТ-ЧЕРКАСИ ПОБУВАВ НА ДРУГІЙ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В ПОЛЬЩІ

З 22 до 26 березня 2018 року група  інтерактівців з 5 осіб (Лагутін Ілля, Охріменко Дарина, Буряк Катерина, Горбенко Анастасія та Широков Даніїл) брала участь у другій Міжнародній конференції Інтеракт, що проводилась у польському містечку Карпач, що знаходиться в західній частині цієї країни. Протягом тижня, інтерактівці Черкас, разом з представниками Польщі та Ізраїлю, брали участь в численних воркшопах, квестах,розповідали про роботу своїх клубів, багато спілкувались та розважались.

Учасникам була запропонована екскурсійна програма по живописних місцях регіону. Побували учасники форуму на "американському" ранчо (на світлині), милувались зменшеними копіями пам'ятників краю в музеї мініатюр, знайомились з роботою гімназії в м.Ковари. А ще, всіх учасників проекту навчили розпосувати великодні крашанки, для цього було запрошено дві професійні майстрині. Роботу нашого Інтеракт блискуче презентував президент клубу Ілля Лагутін. Спілкування велось виключно англійською мовою.Групу учасників супроводжували ротарійці Саєнко Сергій та Тесля Роман.

 

18/03/2018 РОТАРІЙЦІ КЛУБУ БРАЛИ УЧАСТЬ У PETS-2018

16-17 березня в Києві проводився навчальний семінар PETS-2018 для новообраних президентів Клубів.В його роботі брав участь обраний президент нашого Клубу Ігор Корсун.Для Ігоря це був перший досвід спілкування з таким загалом людей відданих ідеї Ротарі і враження у нього від навчання приємні та корисні.

Присутнім було представлено нових офіцерів Д2232,серед який два наші ротарійці: Сергій Саєнко та Тесля Роман,які відповідно опікуватимуться справами служіння з молоддю та Інтеракт. Сергій Саєнко був одним з виступаючих на навчанні.

 

Унаступному накладі газети ГІМНАЗИСТ буде розміщено розлогу статтю про перебування Інтеракт в Польщі.

30/01/2018 РОТАРІЙЦІ ДАРУВАЛИ ДІТВОРІ РУКАВИЧКИ

29 січня 2018 року ротарійці провели свої чергове засідання у санаторії РУСЬКА ПОЛЯНА,де директором працює ротатарієць Леонід Лащенко.Ротарійці подарували діткам протитуберкульозного санаторію тепленькі рукавички, фрукти та солодощі.

Далі,перед присутніми виступив спікер з Норвегії Томас Фьєльд.Про роботу в притулку ТЕПЛИЙ ДІМ членів Інтеракт розповів ротарійцям Сергій Саєнко.

Вела засідання президент Світлана Петрова.

16/10/2017 КЛУБ ГОТУЄТЬСЯ ДО СЕМІНАРУ ТА ЕТНОФЕСТИВАЛЮ

Вже наступних вихідних  (20-22 жовтня ) Черкаси та наш Клуб прийматимуть ротарійців зо всієї України - проводитиметься семінар Д2232 з питань грантів та програм Фундації Ротарі та втретє фестиваль РОТАРІЙСЬКИЙ ЕТНОФЕСТ-2017.Три роки тому ми спробували провести  перший етнофестиваль біля дуба Залізняка на Чигиринщині і ідея виявилась вдалою.Наш Клуб  проводитиме етнофест вже втретє,цього разу в Черкасах на базі ресторану Чайка,що знаходиться в історичному осерді обласного центру.

Заявки на участь в семінарі слід подавати на адресу rotary.ck@ukr.net 

Обіцяємо свято буде цікавим за непересічним.

 

10.10.2017 ТРИ НАШІ НОМІНАНТИ ВИРУШАЮТЬ ДО США

10 жовтня три номінанти нашого Клубу вирушають до США для участі у програмі ВІДКРИТИЙ СВІТ.Цільова група - педагоги,які братимуть участь у проекті ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА: Корнієнко Г.Л.-заступник директора Першої міської гімназії,Крат А.В.-заступник директора гімназії №9,Трубін Ю.Ю. - методист місцевого методкабінету.

Перші кілька днів вони проведуть у Вашингтоні,а основна програми проходитиме у штаті Канзас,де їх прийматиме місцевий Ротарі Клуб.

Претенденти були обрані з 10 запропонованих нашим Клубом,а також Клубами Києва та Житомира.

До початку візиту,всі черкаські учасники зустрілись з ротарійцями нашого РК,отримали клубний вимпел для вручення ротарійцям США.По закінченню візиту,учасники зобо"вязані зреалізувати спільний проект з громадянської освіти.

Нагадаємо,участь у проекті є повністю безкоштовною,в програмах ВІДКРИТИЙ СВІТ можуть брати участь громадяни України віком не старші 35 років.

Номінував черкаських претендентів ротарієць Саєнко С.І.

 

29/09/2017 НАШ КЛУБ ПОБУВАВ В ГОСТЯХ У ПАРТНЕРІВ

З 19 до 26 вересня 10 ротарійців нашого Клубу перебували з дружнім візитом у польського Клуба-партнера  Єленя-Гура Цепліце.Наш Клуб уклав угоду на співробітництво у 2013 році,з того часу Клуби стали справжніми партнерами. 

Цього разу ротарійці Польщі відзначали 5-річчя створення Клубу,до них в гості завітало чимало гостей з дистрикту,але найпочесніша роль була відведена саме нашому Клубові.Ми подарували ювілярам цікаві подарунки та кошти на їх  клубні проекти.

Нами було відвідано чимало цікавих місць Єленя Гури та околиць,а також,ротарійці РК Цепліце,подарували нам цікаву екскурсію до Праги.

На спільному засіданні ми домовились про нові проекти та перспективи співробітництва.

Ми також запросили партнерів відзначити разом з нами 15-річчя нашого Клубу,яке ми плануємо відсвяткувати 29-20 вересня 2018 року.

 

24/04/17 НАШ КЛУБ ЗРОБИВ СВІЙ ВИБІР

24 квітня ротарійці вчергове зібрались на планове засідання.Ротарієць Сергій Саєнко ознайомив присутніх з перебігом участі у проекті Open World представників з Черкас.26 квітня є останнім днем,коли можна переслати та уточнювати інформацію на учасників проекту.

Ротарієць Ігор Валовий інформував учасиків про участь Клубу у підтримці нового фестивалю класичної музики,що незабаром проводитиметься в Черкасах і де РК вирішив взяти на себе частину витрат.

Також ротарійці провели голосування за ДГ-номіні 2019-2020,більшість голосів були віддані за Миколу Стеблянка.

 

11/04/2017 У НАС В ГОСТЯХ ПЕРЕБУВАВ РОТАРІЄЦЬ З БІЛОРУСІ

11 квітня ротарієць з Мінська Едуард Шелег перебував в Черкасах.У цей день він зустрівся з ротаріцями Черкас  (спільне засідання РК Черкаси-Центр та Черкаси) та членами Інтеракт.Він розповів про життя ротарійців в Білорусі,поставив чимало питань президенту Інтеракт Павлові Палійчуку.Наступного дня гість відвідав санаторій Руська Поляна,де члени нашого Клубу показали йому результати багаторічної роботи.

Вже наступного дня гість поїхав до Харкова.

 

12.03.2017 РОТАРІЙЦІ ВІТАЛИ ЗІ СВЯТАМИ ПІДОПІЧНИХ ЧИГИРИНСЬКОГО БУДИНКУ ВЕТЕРАНІВ

У ці світлі весняні дні ми завітали до своїх підопічних у Чигиринський будинок ветеранів (територіальний центр соціального обслуговування). Привітали милих бабусь з 8 Березня. Приїхали з гостинцями.
Поспілкувалися, пісень трошки співали, настрій їм підняли! 
Лук'яненко Ганна Андріівна (90 років) таки добряче загравала до нашого Константин Карчинский)) Насміялися-натішилися) 
Не відпускали бабусі від себе нашу щиру і добру Lyudmila Omelchuk, а вона ж їх всіх обійшла, кожну обняла, платочок повязала і побажала весни, здоровя, Божого благословіння.
У Ганни Василівни Каплоухої (92 роки) було приємно зустріти відвідувачів, її колишніх учнів, а нині - керівника профспілки працівників освіти і науки Жалдак Ольгу Демянівну. Таки багато на світі добрих людей!
Працівникам будинку ветеранів, а це, значною мірою, жінки, подарували нові халати. Низький земний уклін за їх тяжку роботу!
Знаєте, так приємно стає на душі і серці, коли даруєш людям радість! Відчуваєш тут себе мега-потрібним!!! 
P.S.: "Не запинайте мені цю хустинку. Я нову зараз вдягнула, а ваш подарунок на смерть буде..." Після цих слів однієї з наших милих бабусь сльози ми стримали, бо свято все ж, але душа наша плакала...
Ми приїдемо обов'язково! І ще не один раз!

(Інформацію взято із FB Клубу)

10/03/2017 НАШ КЛУБ ВШАНУВАВ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ 

"А як ви вшанували память Тараса Шевченка? 9 березня наш клуб відвідав чудовий музей єдиної книги - "Музей Кобзаря". Окрім цікавої, пізнавальної екскурсії, ми почули, як прекрасно декламують вірші великого Генія України наші одноклубники-ротарійці!

Наостанок,чоловіки-ротаріці привітали жінок-ротарійок зі святом,що минуло день тому,філіжанкою кави.

 

06/03/2017  КЛУБ ВИРІШУВАВ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Засідання РК 6 березня було передсвятковим,чоловіки-ротарійці вітали жінок-ротарійок з прийдешнім святом весни та запросили їх відвідати 9 березня Музей Кобзаря та посидіти в центрі міста за філіжанкою кави.

Президент РК Тетяна Очеретяна розповіла про успіший перебіг соціально-мистецького проекту «Торкаючись, бачу: великі українці» 
що реалізується в Черкасах спільно з ЧНУ і який викликав чималий інтерес у місті.

Також ротарійці делегували Сергія Подоляна у новостворюваний Комітет Україна-Вірменія.

Ротарієць Ігор Валовий інформував членів РК про перебіг проекту CURE з містом-побратимом Санта-Роза,що в Каліфорнії.

Обговорили ротарійці й деталі майбутнього візиту до Клубу-побратима Єленя Гура-Цепліце,що в Польщі.

Ротарієць Сергій Саєнко розповів про роботу Інтеракт у трьох проектах молодіжної програми.

Чимало часу було присвячено майбутньому PETS,що пройде в Києві з 24 до 26 березня 2017 року.

Президент-елект Світлана Петрова назвала кандидатів на пости своїх заступників та секретаря в каденції 2017-2018 рр.

 

05/02/2017  НАШ КЛУБ ПІДТРИМАВ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ

4 лютого 2017 року завершено спільний міжнародний польсько-український театральний проект,який реалізувався у співпраці польського міста Бидгощ та Черкас.Молоді актори,по 10 осіб з шкіл Бидгоща та Першої міської гімназії Черкас,підготували та презентували глядачам виставу "ДУБ",присвячену річниці подій на Майдані.

4 лютого організатори провели прощальну вечірку для учасників у боулінг-клубі "Дніпро-плаза".Президент РК ТЕТЯНА ОЧЕРЕТЯНА та кілька ротаріців частково профінасували проведення вечірки,дякували учасникам за цікавий проект.

 

18.01.2017 НАСТУПНИЙ ПРЕЗИДЕНТ РОТАРІ ЗАКЛИКАВ ДО ЗМІН (п)

Обраний президент Ротарі Інтернешнл, Іен Райслі сказав в понеділок, що охорона навколишнього середовища та стримування зміни клімату необхідні для послідовності служіння Ротарі.

Райслі, член Ротарі Клубу Сандрингем, Вікторія, Австралія, оприлюднив президентську тему 2017-18 «Ротарі: творимо зміни", виступаючи перед обраними Губернаторами Дистриктів на Міжнародній Асамблеї Ротарі в Сан-Дієго, Каліфорнія, США. Детальніше ТУТ

 

 

17.01.2017 ЧЕРКАСЬКІ РОТАРІЙЦІ СВЯТКУВАЛИ РАЗОМ

16 січня ротарійці РК Черкаси-Центр та Черкаси разом відзначили новий рік в місцевому ресторані ФОРЕСТ.Близько 50 осіб,разом з дружинами та дітьми,провели незабутні 4 години разом.Учасники виголошували промови в честь Ротарі,коротко розповідали про досягнення Клубів у році,що минув.

Традиційно,всі останні роки,ротарійці черкаських Клубів разом святкують.

 

 

 

09.01.2017 ВІТАЄМО ЛІКАРІВ-РОТАРІЙЦІВ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

У ротарійців-лікарів Валового Ігоря та Борозенця Анатолія - дні народження.Правління РК та всі ротаріці щросердечно вітають їх з днем народження та бажають ротарійських звитяг,добра і удачі!

 

08/01/2017 У ПЕРШІЙ МІСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ НАВЧАЄТЬСЯ АМЕРИКАНЕЦЬ ТА ПРАЦЮЄ В ІНТЕРАКТ

З вересня минулого року в Першій міській гімназії,на базі якої працює Інтаракт-Черкаси,навчається юнак з Пенсильванії Стівен Лейн.Він активно працює в Інтеракт і щиро полюбив Україну.Наш Клуб взяв юнака під опіку,виплачує йому стипендію,забезпечує різноманітний супровід та підтримку.Репортаж місцевого телеканалу РОСЬ вийшов в останній день 2016 року та був продубльований 1 січня 2017 року.То ж дивіться тут https://www.youtube.com/watch?v=jjoMEu4B4e8

 

31.12.2016 РОТАРІЙЦІ ПРИВІТАЛИ ІНТЕРАКТ З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ

26 грудня 2016 року ротарійці востаннє у 2016 році зібрались на чергове своє зібрання.Вони привітали членів Інтеракт з наступаючим новим роком,подарували їм торт.Також у цей день,ротарійці визначились з кандидатурами на участь у програмі Зіркове літо-2017,підбили підсумки роботи у році,що минає.

 

 

22/10/2016 ІНТЕРАКТ БРАВ УЧАСТЬ У ПЕРШІЙ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

З 16 до 21 жовтня шість інтерактівців перебували в польському містечку Карпач, де проводилась перша міжнародна конференція Інтеракт  Interact in the Service of Peace.Інтерактівці з Польщі, України, Німеччини та Ізраїлю в режимі конференції обговорювали теми зміцнення миру на землі, а нашим представникам, було що сказати - події в Криму та на Сході цікавили всіх учасників міжнародного заходу.

Крім заходів конференції, організатори запропонували учасникам велику екскурсійну та пізнавальну програму.Так, учасники побували на прийомі мера міста Єленя Гура, відвідали кілька місцевих замків, парк мініатюр,місцеве виробництво кришталю,тощо.

Головним же досягненням конференції стало спілкування молодих лідерів між собою.

Делегацію інтерактівців супроводжували офіцер дистрикту 2232 Сергій Саєнко та паст-президент РК Черкаси-Центр Тесля Роман.

11.09.2016 КЛУБ ЗМІНИВ ПРЕЗИДЕНТА.

9 вересня 2016 року Клуб зібрався на позачергове засідання,на якому було розглянуто питання переобрання чинного президента.Клуб одноголосно обрав ОЧЕРЕТЯНУ ТЕТЯНУ президентом Клубу в каденції 2016-2017 років.

Вже 20 вересня Клуб очікує приїзду в Черкаси ротарійців з Клуба-побратима Єленя Гура Цепліце.


 

05.03.2016 САЙТ КЛУБУ ОТРИМУЄ "ДРУГЕ" ЖИТТЯ.

Станом на 5 березня в Клубі нараховується 31 член РК.Нещодавно нашим РК було створено дистанційний Клуб в м.Умань і нині він працює над розбудовою власного Клубу вже з наступного року.Пройшли зміни у адмініструванні цього сайту.Відтепер,новини з"являтимуться щоразу після проведення засідань та для ознайомлення відвідувачів з вагомими ротарійськими подіями.

Будьте з нами! Ротарі запрошує!

06.07.15 ЧЕРКАСИ-ЦЕНТР Є У ФЕЙСБУК.

Наш РК представлено в соціальних мережах.Шукай нас у ФЕЙСБУК за адресою  https://www.facebook.com/rccherkasycenter

01.07.15 ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА ПЕРЕДАЧА ВЛАДИ.

1 липня ротарійці Клубу вчергове зібрались в ресторані БОЧКА,що знаходиться прямо на Дніпрі,для передачі влади новому президенту.Юрій Поліщук,розповів про все,що було зроблено за його каденції в Клубі,нагородив Сертифікатами найактивніших ротарійців.Під оплески він передав символ президента РК Сергію Лементовському,який обsцяв ротарійцям примножити здобутки.

Чимало говорилось про розширення міжнародної співпраці з Клубами-партнерами в Єленя Гура (Польща) та санта-Роза (США).

Нагадаємо,що в каденції 2015-2016 року від Клубу в дистрикті 2230 представлено кілька наших ротарійців: Тамков Валерій- асистент ДГ,Сергій Саєнко та Марина Афанасьєва - офіцери дистрикту.

 

20.06.15 КЛУБ ВІДВІДАВ ПАРТНЕРІВ З ПОЛЬЩІ

На запрошення ротарійців-партнерів з м.Єленя Гура (Клуб Єленя Гура Цепліце) з 12 до 17 червня 2015 року 8 ротаріців нашого Клубу ( Саєнко Сергій,Лементовський Сергій,Поліщук Юрій,Тесля Роман,Петрова Світлана,Очеретяна Тетяна,Туйнов Володимир та Нікітенко Олександр) побували з дружнім візитом в цьому місті.Ротарійці Польщі показали українським гостям кілька палаців та замків,відвідали спеціальну школу,мерію,де зустрілись з віце-мером,відпочини на пікніку,взяли участь в урочистому засіданні польського Клулу,тощо.

Вже висени цього року 8 польських ротарійців відвідають наше місто на запрошення нашого Клубу.

03.04.2015 СЬОГОДНІ У НАС ПОБУВАВ ДГ ОЛЕКСІЙ КОЖЕНКІН

3 квітня 2015 року ДГ Олексій Коженкін побував в Черкасах.Він зустрівся з членми РК Черкаси-Центр та ЧЕРКАСИ,Інтеракт та Ротаракт,тепер вже двома РК,так як у цей день вручено Хартію новостореному Ротаракт від РК ЧЕРКАСИ. Ротарійці обговорили питання збільшення кількості ротарійців протягом ротарійського року,адже вже з 1 липня 2016 року на мапі Ротарі з"явиться новий український дистрикт 2232.Ротарійі висловили тривогу щодо діяльності РК в анексованому Криму та в Донецьку.

Ротарійці також обговорили плани на наступний рік,які окреслила губернатор-елект Павліш Барбара під час навчання PETS,що пройшло минулих вихідних в Харкові.

Зазначимо,що вперше за історію існування у нашому Клубі буде перший асистент Губернатора Тамков Валерій.Буде й два офіцери дистрикту - Сергій Саєнко та Афанасьєва Марина.

 

3/07/14 ОБЛАСНА ГАЗЕТА "НОВА ДОБА" НАПИСАЛА ПРО НАС.

Популярний обласний часопис НОВА ДОБА написала про візит до Черкас Януша Потепи.Його можна знайти за посиланням

http://novadoba.com.ua/7338-do-cherkas-zavitav-gubernator-dystryktu-yanush-potepa.html

29.06.14

27 червня 2014 року в гостях у Клубу побував Губернатор ДС 2230 Януш Потепа.Він взяв участь у засіданні РК,в якому брали участь члени РК Черкаси,Ротарайкт-смайл та Інтеракт.Януш розповів про результати свого перебування на посаді Губернатора,окреслив плани розвитку дистрикту на найближчі роки.Він лишився задоволеним спілкуванням з членми Інтенакт та Ротаракт.У Черкасах його супроводжував Асистент Губернатора Сергій Завадський.

30.12.13

КЛУБ ПРОВІВ 2013 РІК.

Сьогодні члени Клубу урочисто провели 2013 рік.Також у цей день всі вітали президента ТК Черкаси-Центр ТЕСЛЮ РОМАНА,якому виповнилось 42 роки.


28.10.2013

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КЛУБУ.

У цей день проведено чергове засідання РК.Його вів президент Роман Тесля,який розповів присутнім про участь у семінарі по РФ в Дніпропетровську.
Ротарійці прийняли рішення щодо нового члена Клубу НІКІТЕНКА ОЛЕКСАНДРА та вислухали чергового спікера.
15-22 вересня 2013

КЛУБ РЕАЛІЗУВАВ ПРОЕКТ RYLA

З 15 по 22 вересня в Черкасах реалізувався проект RYLA.12 учнів-старшокласників у супроводі вчителя з ізраїльського міста Хайфа взяли участь у цікавому молодіжному проекті.Учасники проекту взяли участь у дводенному тренінгу з основ лідерства та волонтерства,який допомогли провести волонтери Корпусу Миру США в Україні.Учасники цілий день провели у базовій школі Інтеракт - першій міській гімназії черкас,де для них було проведено грандіозний День миру.Учасники проекту побували в Києві з дводенним візитом,де відвідали олімпійський стадіон,сінагогу Бродського,музеї,школи №117 та 51,побували у Верховній Раді,подивились балет БАЯДЕРКА,тощо.
Ще один день гості провели в Умані,де їх гостинно зустрічав відділ освіти міста.
Проект пройшов надзвичайно успішно.


17.08.12

 КЛУБ ДУМАЄ ПРО МАЙБУТНІ ПРОГРАМИ. 17 серпня 2012 року Президент РК Валерій Тамков,паст-президенти Леонід Лащенко,Олександр Горох,Сергій Саєнко та ротарійка Афанасьєва Марина відвідали обласну дитячу лікарню,де зустрілись із головним лікарем Сергієм Марковим.Лікар розповів про проблеми лікарні,просив ротарійців допомогти навчанням лікарів користуватись сучасним обладнанням та отримати нові та сучасні знання з реабілітації хворих дітей. Найближчим часом ротарійці думатимуть разом,як створити та реалізувати нову ротарійську програму. (Фото у розділі ФОТОГАЛЕРЕЯ) 08/07/12

ВАЛЕРІЙ ТАМКОВ - ПРЕЗИДЕНТ РК ЧЕРКАСИ-ЦЕНТР.

8 липня у ресторані РОБІНЗОН,що на березі Дніпра у Черкасах,проведено передачу ротарійької влади від ОЛЕКСАНДРА ГОРОХА до ВАЛЕРІЯ ТАМКОВА.
Майже всі ротарійці,багато з дружинами та дітьми,прийшли подивитись на передачу влади.
Олександр Горох коротко розповів про основні досягнення Клубу,вручив ротарійцям Прітченку,Лементовському,Саєнку,Афанасьєвій,Теслі,Лащенку та Дроботенку клубні Грамоти-подяки.
Такі ж відзнаки отримали паст-президенти Інтеракт Анастасія Очеретянко та Ротаракт - КОЕСНІЧЕНКО НАТАЛІЯ.
Було підкреслено,що 2011-2012 ротарійський рік був особливо результативним.
Наш Клуб приймав дві великі міжнародні делегації,продовжив роботу у проекті ДИТЯЧІ СЕРЦЯ,отримав 220 000 грн. для придбання ліжок та парт для санаторію РУСЬКА ПОЛЯНА,25 000 долярів для придбання медичного обладнання та мікроавтобуса.
Хоча РОБІНЗОН і знаходиться на березі Дніпра,але у цей день було неймовірно спекотно.Спасало купання у Дніпрі та братерський ротарійський особливий дух.
Ротарійська каденція 2012-2013 року стартувала.


03.07.12

ЗАПРОШУЄМО НА ДЖАЗ-ФЕСТИВАЛЬ.

Форма входу

Календар новин
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz