Неділя, 25.08.2019, 14:15
Ротарі Клуб "Черкаси-Центр" ROTARY CLUB "CHERKASY-CENTRE"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 93


2.07.2019 КЛУБ ГОТУЄТЬСЯ ДО ПЕРЕДАЧІ ПОВНОВАЖЕНЬ НОВОМУ ПРЕЗИДЕНТУ

7 липня Клуб збереться для передачі влади новому президенту каденції 2019-2020 років.Ним стане ОМЕЛЬЧУК ЛЮДМИЛА,а свої повноваження складе КОРСУН ІГОР.

Ротарійці підведуть підсумки роботи Клубу та означать перспективи розвитку.Рік,що минає,був плідним і результативним.Нам вдалось реалізувати чимало проектів як традиційних,так і нових.Саме про це говоритимуть ротарйіці 7 липня.

 

 

20.04.2019 НАШ КЛУБ НОМІНУЄ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ OPEN WORLD

Наш Клуб вчергове номінує учасників популярної ротарійської прогграми для молодих людей OPEN WORLD.Цього разу тема програми СТЕМ-освіта та альтернативне навчання.Ротарійці відібрали 9 номінантів,в основному молоді вчені з черкаських вищих закладів освіти та вчителів ЗНЗ міста і області.Їх було запрошено нещодавно на засідання Клубу,а офіцер Д2232 Сергій Саєнко підготував необхідну документацію для участі у проекті.Нині номінанти в очіікуванні анкет від OPEN WORLD Очікувані дати візиту до США- жовтень 2019 року.

 

 

15.04.2019 МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ: НАШІ ДЕБАТЕРИ ПРОВЕЗЛИ СРІБЛО З ІЗРАЇЛЮ

З 6 до 13 квітня 2019 року наші дебатери Кирил Мироненко, Марія Прилипко, Анастасія Шпак (член Інтеракт-Черкаси) та їх тренер Юлія Паіс перебували в Ізраїлі, де брали участь у перших Міжнародних дебатах англійською мовою організованих Ротарі цієї країни. Вони вибороли ДРУГЕ місце поступившись лише чехам, з чим ми їх щиро вітаємо. Учасники проекту мали змогу відвідати чи не всі відомі місця Ізраїлю. Так, вони побували в Тель-Авіві, Єрусалимі, Хайфі та інших містечках та містах цієї маленької країни. Наша команда була надактивною і дуже подобалась як організаторам, так і іншим учасникам.

Висловлюємо подяку керівнику ротарійців України Завадському Сергію та його колегам з Ізраїлю Алону Бендету та Талу Мімрану та ротарійцям місцевого черкаського клубу Черкаси-Центр, які організували та спонсорували проведення дебатів.

Ця подія стала внеском у виховання нових лідерів здатних дебатувати активно але толерантно.

Наш Клуб активно працював з питань відбору членів делегації,підготовки до дебатів,надав їм вимпели та забезпечив кожного клубними футболками.Члени делегації привезли багато вимпелів ізраїльських Клубів,які передано в музей нашого Клубу,що діє на базі санаторію РУСЬКА ПОЛЯНА.

По поверненню члени делегації переповіли ротарійцям про перебіг візиту.На засідання також були запрошені батьки дебатерів.

19.02.2019 НАШ КЛУБ СТВОРИВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД.

Ідея створення благодійного фонду витала в повітрі давно,але реальністю стала лише у 2019 році.Тепер ті,хто розділяє з нами ідеали Ротарі,хоче матеріально допомогти ротірійцям успішно реалізувати свої клубні проекти,може це легко зробити.

МIЖНАРОДНИЙ БЛАГОДIЙНИЙ ФОНД «РОТАРI ЧЕРКАСИ».    Реквізити фонду:
ЄДРПОУ/ДРФО ‎42575470, рахунок: № ‎26006051549106 (Поточний рахунок), валюта UAH (Українська гривня),  в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку ‎14360570, код банку ‎354347)

Якщо ви проживаєте в Черкасах,то в терміналах Приватбанку є спеціальна опція БФ Ротарі Черкаси.

 

19.02.2019 

Дитячий хор «Belkanto» ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка повернувся з перемогою з міжнародного конкурсу «PREMIER 2019».За нашого сприяння.

З 14 по 17 лютого 2019 р. у  Києві відбувся 9-й Міжнародний конкурс «PREMIER 2019». Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка щорічно приймає участь і представляє на конкурсі кращі колективи та солістів різних жанрів.

В цьому році завдяки фінансового сприяння департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, спонсорській допомозі Ротарі Клубу «Черкаси-Центр» та вагомої підтримки батьків учнів стала можливою поїздка великого колективу – хору учнів молодших класів «Belkanto» під керівництвом Світлани Кладій, концертмейстер Євгенія Савченко. Також школу представляли юні вокалісти класу Лідії Мусеровської (концертмейстери Наталія Оношко та Наталія Чернобаєва), які є вже неодноразові отримували перемоги на багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах Веліханова Заріна та Голубєва Каріна. До складу журі конкурсу увійшли: Ю.Пучко–Колесник - заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хорового диригування Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м. Київ);  Л.Роговець – народна артистка України, завідуюча відділом «Спів» Чернігівського музичного коледжу ім. Л.Ревуцького, лауреат міжнародних конкурсів (м. Чернігів);  Н.Цибулько – викладач вищої категорії відділу «Сольного співу» Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського; Д.Довгаль - народна артистка України, професор кафедри  «Сольного співу» Одеської державної музичної академії ім. А.В. Нежданової та  Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

   Черкаську дитячу музичну школу №1 ім. М.В. Лисенка гідно представили учні відділу хорового та сольного співу, в тому числі й хор молодших класів «BELCANTO».

І місце:    Хор молодших класів «Belkanto»

                                                     керівник  Кладій С. В.,  концертмейстер Савченко Є. Ю.

ІІ місце:   Веліханова Заріна (ак. вокал)

                                       викладач  Мусеровська Л.О., концертмейстер Чернобаєва П.Б.

Учасник:  Голубєва Каріна (ак. вокал)

 

28.01.2019 ІЩЕ ОДНИМ РОТАРІЙЦЕМ НАС СТАЛО БІЛЬШЕ

28 січня членом РК Черкаси-Центр став Ігор Волошин - заступник міського голови м.Черкас.Ігор давно цікавився ротарійським життям,сприяв у реалізації клубних проектів.

15.01.2019 КЛУБ ПОПОВНИВСЯ ЩЕ ОДНИМ ЧЛЕНОМ

Вчорашнє традиційне понеділкове засідання клубу стало просто пречудовою, неймовірно-цікавою та неординарною подією! По-перше, ми прийняли до клубу нового члена! Ним став молодий та амбіційний директор Агентства з міжнародного та культурного обміну "Спутник студента" Олександр Мусієнко. Переконані, що ротарійська сім'я поповнилася активним та небайдужим чоловіком) Олександр Мусієнко (Alex Musiienko) - щирі вітання! Ми раді, що ти з нами в одній команді! По-друге, на засіданні наш одноклубник, кандидат педагогічних наук, Олександр Нікітенко презентував перший том свого видання, який щойно побачив світ, "Прозріння, або погляд на світ з піраміди". Книга містить думки автора щодо устрою Всесвіту та величезну кількість запитань-відповідей від автора щодо тлумачення найрізноманітшніших філософських понять буття, духовного та матеріального світів тощо. Пишаємося здобутками Олександра! Вітаємо його з втіленням мрії всього життя! Бажаємо натхнення та чекаємо презентації трьох наступних томів цієї монументальної праці."

 

 

13.01.2019 РОТАРІЙЦІ РАЗОМ СВЯТКУВАЛИ

11 січня члени Клубу традиційно святкували як прихід Нового року та Різдва,а також старого нового року.Вже вдруге за останні роки місцем зустрічі була вибрана КАВ"ЯРНЯ,що знаходиться в мікрорайоні МИТНИЦЯ.Ротарійці весело та цікаво провели час.Дід Мороз у оразі президента Ігоря Корсуна та Снігорочки - Ані Григорович задали всім веселу нотку на весь вечір.Неповторний спів Ані Григорович припав до смаку не тільки ротарійцям,а й іншим відпочиваючим цього закладу.

Традиція зустрічати новий рік між 1 та 14 січня зародилась давно,всі очікують цю дату з нетерпінням.

31.12.2018 З НОВИМ РОКОМ!

Дорогі ротарійці.Вітаю всіх з Новим роком! 2018 рік був знаменний тим,що крім численних прикладів служіння,ми відзначили своє 15-річчя,підбили підсумки роботи за ці роки та визначили орієнтири на майбутнє.Сила Ротарі у справах.Ми поглибили наше служіння у санаторії РУСЬКА ПОЛЯНА,в притулку для людей похилого віку в Чигирині,в роботі з Інтеракт,міжнародній співпраці,тощо.Ми чітко бачимо наші перспективи.Ми робимо справи без надмірної суєти та непотрібного самопіару.Лише ті,для кого ми робимо добрі справи,по-справжньому дають нам оцінку і ми цим пишаємось.

Вітаю всіз з Новим роком! Окремо вітаю нашу молодь з Інтеракт! Ви - наше майбутнє та ротарійське завтра! Вітаю наших ротарійців-партнерів з РК Єленя Гура Цепліце!

Хай всім здоровиться і щастить!

Ігор Корсун,президент РК Черкаси-Центр

22.12.2018 НАШ КЛУБ ВІТАВ ВИХОВАНЦІВ САНАТОРІЮ "РУСЬКА ПОЛЯНА" З ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ

Традиційно, 15 років поспіль, наш клуб у День Святого Миколая виконує прекрасну місію! Ми відвідуємо з подарунками, солодощами, та, обов"язково, з якоюсь цікавою розважальною програмою наших підопічних діток у обласному протитуберкульозному санаторії "Руська Поляна".
2018 рік - не став винятком) Свято відбулося на славу! Було весело! Діти та дорослі отримали неабиякий позитивний заряд неймовірної святкової енергії! 
Щастя та здоров'я всім! Зі святами!

 

09.12.2018 10 ГРУДНЯ ІНТЕРАКТ ЗАПРОШУЄ ДРУЗІВ...

10 грудня о 18.00 год. у актовій залі Першої міської гімназії,де базується Інтеракт-Черкаси,проводитиметься прийом приурочений до 15-річчя Клубу.Ротарійці РК Черкаси-Центр,як засновники Інтеракт,запрошують інтерактівців всіх років,їх батьків,друзів відзначити ювілей за філіжанкою кави у присутності дорослих ротарійців та справжніх шанувальників ротарійського руху.Запрошуються також ротарійці з РК Черкаси.

 

11.11.2018       НАМ -ВИПОВНИЛОСЬ 15 РОКІВ

9-11 листопада 2018 року РК Черкаси-Центр відзначав свої 15-річчя. 8 листопада інший черкаський РК ЧЕРКАСИ організував у приміщенні обласного художнього музею оригінальну фото виставку,де серед інших,було виставлено оригінально виконані портрети ротарійців нашоко Клубу. 9 листопада гості та ротарійці багато подорожували,вони побували у дитячій музичній школі №1 м.Черкас , дитячому санаторії РУСЬКА ПОЛЯНА,у піраміді ротарійця Олександра Нікітенка ,знайомились з містом.

10 листопада ротарійці та гості зустрілись в ресторані ЧАЙКА на святковому банкеті.Свято розпочалось з виконання гімну Ротарі та виступу чинного президента РК Черкаси-центр Ігоря Корсуна.У короткій промові він назвав всі основні віхи становлення Клубу.Першим,ювілярів вітав ДГ 2232 Сергій Завадський.Далі- члени РК Черкаси - Віктор Вовк та Костя Саленко.Особливо зворушливими були вітання від ротарійців Клубу-партнера з Польщі Єленя Гура Цепліце,які прибули на свято у складі 4 осіб.Слова вітань висловив ПГ 2230 Тадеуш Плузинські.Далі,нас вітали колеги-ротарійці з Дніпра,Харкова та Києва.Шквалом аплодисментів зустрічали ротарійці вітання від давнього та бескорисливого друга нашого РК Альбіни Бобко,з харківського РК.

Далі,вітання звучали з уст самих ротарійців один одному.Цікаво,що ніхто не знав,кого вітатиме той чи інший член Клубу.Було невимушено цікаво та оригінально.До урочистостей  у цей день проводився черговий ЕТНОФЕСТ.Цього року перед присутніми виступили тріо бандуристок,дует з санаторію Руська Поляна,майстрині з обласного краєзнавчого музею тощо.Всі учасники свята залюбки збирали автентичні мішочки щастя,пригощались медом,що презентував гостям ротарієць Анатолій Березенець.А ще - багато танцювали,розважались та спілкувались.В один із моментів,на сцену піднялись члени квартету чоловіків-ротарійців,які вікрили свій співочий талант під час святкувань ювілею клуба-партнера в Польщі: Сергій Саєнко,Ігор Корсун, Сергій Подолян та Анатолій Березенець.

Свято вийшло яскравим та барвистим.Президент Ігор Корсун здивував всіх присутніх вмінням бути ведучим,його,не менш майстерно допомагав вести свято ротарієць Олександр Горох.\

11 листопада гості відвідали місцевий буддійський монастир.

 

21.10.2018 Сьогодні два РК Черкас зреалізували спільний проект в Каневі

Сьогодні  делегація від  двох Черкаських Ротарі клубів, - РК «Черкаси –Центр» та РК «Черкаси» завітала до Обласного соціального центру матері та дитини у місті Канів . Цей заклад створений для утримання впродовж певного часу матерів –одиначок , які потрапили в складні життєві умови , але не відмовились від своєї дитини.  Делегація привезла у подарунок пару комп’ютерів, дитячі речі та іграшки, інші предмети першої необхідності,тощо. Планується і надалі допомагати цьому закладу та його мешканцям долати негаразди та не втрачати віру у добрих людей та нашу молоду Державу!

20.10.2018 ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ НАШОГО КЛУБУ НА 15-РІЧЧЯ 9-11 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

Програма та запрошення 

Переглянути та завантажити документи можна за посиланням:
Програма "Етнофесту Ротарі Черкаси 2018"
Заявка на участь в "Етнофесту Ротарі Черкаси 2018" та святкуванні 15 річчя РК "Черкаси-Центр"

30.09.2018 ІНТЕРАКТ ВДРУГЕ ЦЬОГО РОКУ ВІДВІДАВ ТЕПЛИЙ ДІМ

У Д2232 добре знають,що в Черкасах з 2003 року діє Інтеракт.Його було утворено рівно через місяць після отримання Хартії РК,то ж Інтеракт також незабаром святкуватиме своє 15- річчя.

В останній день вересня 11 інтерактівців відвідали обласний притулок ТЕПЛИЙ ДІМ.Минулої неділі було перше знайомство,так,як всі вихованці цього закладу були новачками і нічого не знали про Інтеракт.Минулої неділі інтерактівці багато розповідали про себе,знайомились між собою,взнавали бажання вихованців закладу.А сьогодні,інтерактівці вже грали з малечою у футбол,вчили разом англійську,бавились,розповідали цікаві історії.Цього разу діти охочіше спілкувались і день служіння насправді виявився вдалим, всі отримали задоволення.Разом з інтерактівцями у притулку був і офіцер Дистрикту Сергій Саєнко,який у РК Черкаси-Центр є опікуном Клубу.

 

22/09/2018 ЗВЕРНЕННЯ ДО ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ

Шановні відвідувачі.Адміністратори сайту приносять вибачення за тривалі проблеми у наповненні матеріалами розділу НОВИНИ КЛУБУ із-за технічних проблем.Нині,дякуючи адміністратору Шевченку О.П. їх усунуто і вже незабаром ми регулярно ділитимемось з Вами всим,що відбуватиметься у РК Черкаси-Центр та Інтеракт-Черкаси.

 

31.03.2018 ІНТЕРАКТ-ЧЕРКАСИ ПОБУВАВ НА ДРУГІЙ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В ПОЛЬЩІ

З 22 до 26 березня 2018 року група  інтерактівців з 5 осіб (Лагутін Ілля, Охріменко Дарина, Буряк Катерина, Горбенко Анастасія та Широков Даніїл) брала участь у другій Міжнародній конференції Інтеракт, що проводилась у польському містечку Карпач, що знаходиться в західній частині цієї країни. Протягом тижня, інтерактівці Черкас, разом з представниками Польщі та Ізраїлю, брали участь в численних воркшопах, квестах,розповідали про роботу своїх клубів, багато спілкувались та розважались.

Учасникам була запропонована екскурсійна програма по живописних місцях регіону. Побували учасники форуму на "американському" ранчо (на світлині), милувались зменшеними копіями пам'ятників краю в музеї мініатюр, знайомились з роботою гімназії в м.Ковари. А ще, всіх учасників проекту навчили розпосувати великодні крашанки, для цього було запрошено дві професійні майстрині. Роботу нашого Інтеракт блискуче презентував президент клубу Ілля Лагутін. Спілкування велось виключно англійською мовою.Групу учасників супроводжували ротарійці Саєнко Сергій та Тесля Роман.

 

18/03/2018 РОТАРІЙЦІ КЛУБУ БРАЛИ УЧАСТЬ У PETS-2018

16-17 березня в Києві проводився навчальний семінар PETS-2018 для новообраних президентів Клубів.В його роботі брав участь обраний президент нашого Клубу Ігор Корсун.Для Ігоря це був перший досвід спілкування з таким загалом людей відданих ідеї Ротарі і враження у нього від навчання приємні та корисні.

Присутнім було представлено нових офіцерів Д2232,серед який два наші ротарійці: Сергій Саєнко та Тесля Роман,які відповідно опікуватимуться справами служіння з молоддю та Інтеракт. Сергій Саєнко був одним з виступаючих на навчанні.

 

Унаступному накладі газети ГІМНАЗИСТ буде розміщено розлогу статтю про перебування Інтеракт в Польщі.

30/01/2018 РОТАРІЙЦІ ДАРУВАЛИ ДІТВОРІ РУКАВИЧКИ

29 січня 2018 року ротарійці провели свої чергове засідання у санаторії РУСЬКА ПОЛЯНА,де директором працює ротатарієць Леонід Лащенко.Ротарійці подарували діткам протитуберкульозного санаторію тепленькі рукавички, фрукти та солодощі.

Далі,перед присутніми виступив спікер з Норвегії Томас Фьєльд.Про роботу в притулку ТЕПЛИЙ ДІМ членів Інтеракт розповів ротарійцям Сергій Саєнко.

Вела засідання президент Світлана Петрова.

16/10/2017 КЛУБ ГОТУЄТЬСЯ ДО СЕМІНАРУ ТА ЕТНОФЕСТИВАЛЮ

Вже наступних вихідних  (20-22 жовтня ) Черкаси та наш Клуб прийматимуть ротарійців зо всієї України - проводитиметься семінар Д2232 з питань грантів та програм Фундації Ротарі та втретє фестиваль РОТАРІЙСЬКИЙ ЕТНОФЕСТ-2017.Три роки тому ми спробували провести  перший етнофестиваль біля дуба Залізняка на Чигиринщині і ідея виявилась вдалою.Наш Клуб  проводитиме етнофест вже втретє,цього разу в Черкасах на базі ресторану Чайка,що знаходиться в історичному осерді обласного центру.

Заявки на участь в семінарі слід подавати на адресу rotary.ck@ukr.net 

Обіцяємо свято буде цікавим за непересічним.

 

10.10.2017 ТРИ НАШІ НОМІНАНТИ ВИРУШАЮТЬ ДО США

10 жовтня три номінанти нашого Клубу вирушають до США для участі у програмі ВІДКРИТИЙ СВІТ.Цільова група - педагоги,які братимуть участь у проекті ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА: Корнієнко Г.Л.-заступник директора Першої міської гімназії,Крат А.В.-заступник директора гімназії №9,Трубін Ю.Ю. - методист місцевого методкабінету.

Перші кілька днів вони проведуть у Вашингтоні,а основна програми проходитиме у штаті Канзас,де їх прийматиме місцевий Ротарі Клуб.

Претенденти були обрані з 10 запропонованих нашим Клубом,а також Клубами Києва та Житомира.

До початку візиту,всі черкаські учасники зустрілись з ротарійцями нашого РК,отримали клубний вимпел для вручення ротарійцям США.По закінченню візиту,учасники зобо"вязані зреалізувати спільний проект з громадянської освіти.

Нагадаємо,участь у проекті є повністю безкоштовною,в програмах ВІДКРИТИЙ СВІТ можуть брати участь громадяни України віком не старші 35 років.

Номінував черкаських претендентів ротарієць Саєнко С.І.

 

29/09/2017 НАШ КЛУБ ПОБУВАВ В ГОСТЯХ У ПАРТНЕРІВ

З 19 до 26 вересня 10 ротарійців нашого Клубу перебували з дружнім візитом у польського Клуба-партнера  Єленя-Гура Цепліце.Наш Клуб уклав угоду на співробітництво у 2013 році,з того часу Клуби стали справжніми партнерами. 

Цього разу ротарійці Польщі відзначали 5-річчя створення Клубу,до них в гості завітало чимало гостей з дистрикту,але найпочесніша роль була відведена саме нашому Клубові.Ми подарували ювілярам цікаві подарунки та кошти на їх  клубні проекти.

Нами було відвідано чимало цікавих місць Єленя Гури та околиць,а також,ротарійці РК Цепліце,подарували нам цікаву екскурсію до Праги.

На спільному засіданні ми домовились про нові проекти та перспективи співробітництва.

Ми також запросили партнерів відзначити разом з нами 15-річчя нашого Клубу,яке ми плануємо відсвяткувати 29-20 вересня 2018 року.

 

24/04/17 НАШ КЛУБ ЗРОБИВ СВІЙ ВИБІР

24 квітня ротарійці вчергове зібрались на планове засідання.Ротарієць Сергій Саєнко ознайомив присутніх з перебігом участі у проекті Open World представників з Черкас.26 квітня є останнім днем,коли можна переслати та уточнювати інформацію на учасників проекту.

Ротарієць Ігор Валовий інформував учасиків про участь Клубу у підтримці нового фестивалю класичної музики,що незабаром проводитиметься в Черкасах і де РК вирішив взяти на себе частину витрат.

Також ротарійці провели голосування за ДГ-номіні 2019-2020,більшість голосів були віддані за Миколу Стеблянка.

 

11/04/2017 У НАС В ГОСТЯХ ПЕРЕБУВАВ РОТАРІЄЦЬ З БІЛОРУСІ

11 квітня ротарієць з Мінська Едуард Шелег перебував в Черкасах.У цей день він зустрівся з ротаріцями Черкас  (спільне засідання РК Черкаси-Центр та Черкаси) та членами Інтеракт.Він розповів про життя ротарійців в Білорусі,поставив чимало питань президенту Інтеракт Павлові Палійчуку.Наступного дня гість відвідав санаторій Руська Поляна,де члени нашого Клубу показали йому результати багаторічної роботи.

Вже наступного дня гість поїхав до Харкова.

 

12.03.2017 РОТАРІЙЦІ ВІТАЛИ ЗІ СВЯТАМИ ПІДОПІЧНИХ ЧИГИРИНСЬКОГО БУДИНКУ ВЕТЕРАНІВ

У ці світлі весняні дні ми завітали до своїх підопічних у Чигиринський будинок ветеранів (територіальний центр соціального обслуговування). Привітали милих бабусь з 8 Березня. Приїхали з гостинцями.
Поспілкувалися, пісень трошки співали, настрій їм підняли! 
Лук'яненко Ганна Андріівна (90 років) таки добряче загравала до нашого Константин Карчинский)) Насміялися-натішилися) 
Не відпускали бабусі від себе нашу щиру і добру Lyudmila Omelchuk, а вона ж їх всіх обійшла, кожну обняла, платочок повязала і побажала весни, здоровя, Божого благословіння.
У Ганни Василівни Каплоухої (92 роки) було приємно зустріти відвідувачів, її колишніх учнів, а нині - керівника профспілки працівників освіти і науки Жалдак Ольгу Демянівну. Таки багато на світі добрих людей!
Працівникам будинку ветеранів, а це, значною мірою, жінки, подарували нові халати. Низький земний уклін за їх тяжку роботу!
Знаєте, так приємно стає на душі і серці, коли даруєш людям радість! Відчуваєш тут себе мега-потрібним!!! 
P.S.: "Не запинайте мені цю хустинку. Я нову зараз вдягнула, а ваш подарунок на смерть буде..." Після цих слів однієї з наших милих бабусь сльози ми стримали, бо свято все ж, але душа наша плакала...
Ми приїдемо обов'язково! І ще не один раз!

(Інформацію взято із FB Клубу)

10/03/2017 НАШ КЛУБ ВШАНУВАВ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ 

"А як ви вшанували память Тараса Шевченка? 9 березня наш клуб відвідав чудовий музей єдиної книги - "Музей Кобзаря". Окрім цікавої, пізнавальної екскурсії, ми почули, як прекрасно декламують вірші великого Генія України наші одноклубники-ротарійці!

Наостанок,чоловіки-ротаріці привітали жінок-ротарійок зі святом,що минуло день тому,філіжанкою кави.

 

06/03/2017  КЛУБ ВИРІШУВАВ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Засідання РК 6 березня було передсвятковим,чоловіки-ротарійці вітали жінок-ротарійок з прийдешнім святом весни та запросили їх відвідати 9 березня Музей Кобзаря та посидіти в центрі міста за філіжанкою кави.

Президент РК Тетяна Очеретяна розповіла про успіший перебіг соціально-мистецького проекту «Торкаючись, бачу: великі українці» 
що реалізується в Черкасах спільно з ЧНУ і який викликав чималий інтерес у місті.

Також ротарійці делегували Сергія Подоляна у новостворюваний Комітет Україна-Вірменія.

Ротарієць Ігор Валовий інформував членів РК про перебіг проекту CURE з містом-побратимом Санта-Роза,що в Каліфорнії.

Обговорили ротарійці й деталі майбутнього візиту до Клубу-побратима Єленя Гура-Цепліце,що в Польщі.

Ротарієць Сергій Саєнко розповів про роботу Інтеракт у трьох проектах молодіжної програми.

Чимало часу було присвячено майбутньому PETS,що пройде в Києві з 24 до 26 березня 2017 року.

Президент-елект Світлана Петрова назвала кандидатів на пости своїх заступників та секретаря в каденції 2017-2018 рр.

 

05/02/2017  НАШ КЛУБ ПІДТРИМАВ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ

4 лютого 2017 року завершено спільний міжнародний польсько-український театральний проект,який реалізувався у співпраці польського міста Бидгощ та Черкас.Молоді актори,по 10 осіб з шкіл Бидгоща та Першої міської гімназії Черкас,підготували та презентували глядачам виставу "ДУБ",присвячену річниці подій на Майдані.

4 лютого організатори провели прощальну вечірку для учасників у боулінг-клубі "Дніпро-плаза".Президент РК ТЕТЯНА ОЧЕРЕТЯНА та кілька ротаріців частково профінасували проведення вечірки,дякували учасникам за цікавий проект.

 

18.01.2017 НАСТУПНИЙ ПРЕЗИДЕНТ РОТАРІ ЗАКЛИКАВ ДО ЗМІН (п)

Обраний президент Ротарі Інтернешнл, Іен Райслі сказав в понеділок, що охорона навколишнього середовища та стримування зміни клімату необхідні для послідовності служіння Ротарі.

Райслі, член Ротарі Клубу Сандрингем, Вікторія, Австралія, оприлюднив президентську тему 2017-18 «Ротарі: творимо зміни", виступаючи перед обраними Губернаторами Дистриктів на Міжнародній Асамблеї Ротарі в Сан-Дієго, Каліфорнія, США. Детальніше ТУТ

 

 

17.01.2017 ЧЕРКАСЬКІ РОТАРІЙЦІ СВЯТКУВАЛИ РАЗОМ

16 січня ротарійці РК Черкаси-Центр та Черкаси разом відзначили новий рік в місцевому ресторані ФОРЕСТ.Близько 50 осіб,разом з дружинами та дітьми,провели незабутні 4 години разом.Учасники виголошували промови в честь Ротарі,коротко розповідали про досягнення Клубів у році,що минув.

Традиційно,всі останні роки,ротарійці черкаських Клубів разом святкують.

 

 

 

09.01.2017 ВІТАЄМО ЛІКАРІВ-РОТАРІЙЦІВ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

У ротарійців-лікарів Валового Ігоря та Борозенця Анатолія - дні народження.Правління РК та всі ротаріці щросердечно вітають їх з днем народження та бажають ротарійських звитяг,добра і удачі!

 

08/01/2017 У ПЕРШІЙ МІСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ НАВЧАЄТЬСЯ АМЕРИКАНЕЦЬ ТА ПРАЦЮЄ В ІНТЕРАКТ

З вересня минулого року в Першій міській гімназії,на базі якої працює Інтаракт-Черкаси,навчається юнак з Пенсильванії Стівен Лейн.Він активно працює в Інтеракт і щиро полюбив Україну.Наш Клуб взяв юнака під опіку,виплачує йому стипендію,забезпечує різноманітний супровід та підтримку.Репортаж місцевого телеканалу РОСЬ вийшов в останній день 2016 року та був продубльований 1 січня 2017 року.То ж дивіться тут https://www.youtube.com/watch?v=jjoMEu4B4e8

 

31.12.2016 РОТАРІЙЦІ ПРИВІТАЛИ ІНТЕРАКТ З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ

26 грудня 2016 року ротарійці востаннє у 2016 році зібрались на чергове своє зібрання.Вони привітали членів Інтеракт з наступаючим новим роком,подарували їм торт.Також у цей день,ротарійці визначились з кандидатурами на участь у програмі Зіркове літо-2017,підбили підсумки роботи у році,що минає.

 

 

22/10/2016 ІНТЕРАКТ БРАВ УЧАСТЬ У ПЕРШІЙ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

З 16 до 21 жовтня шість інтерактівців перебували в польському містечку Карпач, де проводилась перша міжнародна конференція Інтеракт  Interact in the Service of Peace.Інтерактівці з Польщі, України, Німеччини та Ізраїлю в режимі конференції обговорювали теми зміцнення миру на землі, а нашим представникам, було що сказати - події в Криму та на Сході цікавили всіх учасників міжнародного заходу.

Крім заходів конференції, організатори запропонували учасникам велику екскурсійну та пізнавальну програму.Так, учасники побували на прийомі мера міста Єленя Гура, відвідали кілька місцевих замків, парк мініатюр,місцеве виробництво кришталю,тощо.

Головним же досягненням конференції стало спілкування молодих лідерів між собою.

Делегацію інтерактівців супроводжували офіцер дистрикту 2232 Сергій Саєнко та паст-президент РК Черкаси-Центр Тесля Роман.

11.09.2016 КЛУБ ЗМІНИВ ПРЕЗИДЕНТА.

9 вересня 2016 року Клуб зібрався на позачергове засідання,на якому було розглянуто питання переобрання чинного президе

Форма входу

Календар новин
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz